fbpx
Milli​on Hotels

KOMPLEKSOWE ZARZĄDZANIE WYNAJMEM

Zajmujemy się kompleksowym zarządzanie wynajmem krótko i średnioterminowym. Nasze usługi obejmują promocję apartamentów i mieszkań na największych portalach wynajmu krótko i średnioterminowego. Zajmujemy się również synchronizacją kalendarzy dostępności oraz kształtowaniem polityki cenowej. Przez cały czas pozostajemy w kontakcie z Gośćmi, a po zakończeniu najmu zapewniamy sprzątanie apartamentu. Możemy pomóc w przygotowaniu obiektu do najmu oraz sfotografowaniu go w profesjonalny sposób. Rekompensujemy ewentualnie wyrządzone szkody, a gościom zapewniamy niezbędne wyposażenie – pościel, ręczniki oraz zestaw kosmetyków.

Pozyskiwanie gości

Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści w zakresie wynajmu nieruchomości oraz marketingu internetowego. Dzięki integracji naszego systemu z największymi portalami oferującymi rezerwację mieszkań na wynajem krótko i średnioterminowy (AirBnB, Booking.com, Expedia, HomeAway) Twoja oferta dociera do tysięcy odbiorców na całym świecie. Zapewniamy również zarządzanie dostępnością apartamentu, atrakcyjne zaprojektowanie oferty wynajmu oraz umieszczenie jej  na docelowej platformie.

Obsługa wynajmu nieruchomości

Wybierając współpracę z nami, wystarczy że przedstawisz nam swoją ofertę, a my zajmiemy się resztą, w tym skontaktujemy się z potencjalnymi klientami. Bez obaw – oferujemy komunikację w wielu językach. Oprócz natychmiastowego kontaktu z Gośćmi (zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową) zapewnimy sprawną komunikację z podróżującymi, nawet z najdalszych zakątków świata. Oferujemy zarówno urządzenie mieszkania, jak i jego posprzątanie oraz ewentualne prace konserwacyjne. Podejmując współpracę z nami, możesz być pewien, że twoje mieszkanie jest pod dobra opieką. Przed oddaniem do użytku zapewnimy ręczniki i świeżą pościel – wszystko to, aby dorównać standardom hoteli. To właśnie dbałość o szczegóły wyróżnia nas na tle konkurencji.

Dynamiczne zarządzanie ceną

Dzięki profesjonalnej obsłudze, apartamenty i mieszkania naszych klientów, w porównaniu do konkurencji, cieszą się najwyższymi ocenami i wyższym, średniorocznym współczynnikiem zajętości. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi analizy cen oraz śledzeniu bieżącej sytuacji na rynku, oferujemy dynamiczne zarządzanie cenami. Pozwoli to na zysk większy nawet o 37%. Aby zapewnić naszym klientom najwyższy dochód, codziennie monitorujemy tendencje na konkurencyjnym rynku hotelarskim.

Sprzątanie, pranie i konserwacja 

Nasz personel tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy z całą starannością zajmą się utrzymaniem czystości Twojego wnętrza, a także sprawnie i fachowo wykonają ewentualne naprawy. Przekazując nam klucze oddajesz swój apartament w dobre ręce. Nasz wykwalifikowany zespół przygotuje oraz posprząta Twój dom, apartament czy mieszkanie, zgodnie ze standardami przyjętymi w branży hotelarskiej. Dostarczymy świeżo wyprasowaną pościel oraz puszyste ręczniki. Nasi fachowcy natychmiast zajmą się wszelkimi usterkami, dlatego pokoje dla gości pozostaną zawsze w jak najlepszym stanie.

Bezpieczne zameldowanie

Osobisty check in i check out lub samodzielne zameldowanie i wymeldowanie przy użyciu szyfrowanej skrytki na klucze lub inteligentnego zamka. Kiedy Ty będziesz zajmował się swoimi sprawami, nasi pracownicy dopilnują wszelkich sprawa związanych z zameldowaniem i wymeldowaniem Gości.

Usługi dodatkowe

Współpraca może rozpocząć się jeszcze przed oddaniem apartamentu lub mieszkania pod wynajem. Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni wystrój i wyposażenie, które zapewnią popularność Twojego mieszkania. Projektanci mający doświadczenie w komponowaniu wnętrz pod wynajem krótkoterminowy, zaproponują styl mebli i dodatków, wykorzystując najlepszą wiedzę w tym zakresie. Możemy zorganizować też sesję zdjęciową, która idealnie podkreśli wszystkie atuty Twojego apartamentu.

Million Hotels

Dlaczego warto wybrać współpracę z nami?

Współpraca z profesjonalistami

Jesteśmy w branży od 25 lat. Zarządzamy ponad 120 mieszkaniami i obiektami hotelowymi. W naszym zespole zatrudniamy ponad 20 specjalistów.

Rozliczenia prowizyjne

Million Hotels pobiera prowizję, której wartość uzależniona jest od kilku czynników, takich jak lokalizacja, jej powierzchnia, standard etc.

Zabezpieczenie
polisą OC

Umowę zawieramy na czas nieokreślony z okresem wypowiedzenia 1 do 3 miesięcy. W mieszkaniach wykonujemy wszelkie prace naprawcze. Dodatkowo nasza firma posiada aktywną polisę OC na wypadek ewentualnych uszkodzeń i zniszczeń.

Million Hotels Sp z.o.o.

ul. Galopu 7

02-822 Warszawa

kontakt@millionhotels.pl

Niech wszystko będzie łatwiejsze!

Nie czekaj z decyzją o powierzeniu swojego mieszkania profesjonalistom. Zadbaj o swój dochód pasywny.

Kontakt

Zadzwoń teraz!

 +48 517 522 002

Lub zostaw kontakt. Oddzwonimy!

    Thank you! Your message has been sent.
    Unable to send your message. Please fix errors then try again.